Yunanistan’da Gayrimenkul Satın Alma

Yunanistan, Akdeniz’in gözde tatil yerlerinden biri olmasının yanı sıra Avrupa Birliğinde olmasının avantajlarını da barındırmaktadır. 250.000 Euro ile satın alacağınız gayrimenkul size Schengen Bölgelerinde dolaşım ve oturum hakkını da sağlayacaktır.

Yunanistan, Altın vizesi sizin ve ailenizin Yunanistan’da yaşama fırsatı sunmaktadır. Bir sene içerisinde ülkede ne kadar bulunmanız gerektiğine dair bir sınır bulunmamaktadır. Size en uygun gayrimenkulü bularak yapacağınız yatırım size kısa vadede gelecek büyük fırsatların kapısını aralamaktadır. Yunanistan’da yapmayı seçeceğiniz yatırım, Avrupa Birliği’nin en gözde yatırım programlarından biridir. 2019’un başından bu yana, Yunanistan Yatırım Programı, yıllık %100’ü aşan artış oranına sahiptir.

Gayrimenkulünüzü Yunanistan’ın herhangi bir yerinden alabilir ve kiraya verebilirsiniz. Bu sayede Euro ile kâr edebilirsiniz. Sizin için gayrimenkul alınması bakımından başkent Atina çok iyi bir konum seçeneği olabilir.

Tarihi dokusu ve güzellikleriyle Yunanistan sizi hayran bırakacaktır. Popüler bir turizm merkezi olmasından ötürü dil konusunda bir problem yaşamazsınız ve böylece herkesle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz Alacağınız gayrimenkul ister yatırımlık ister yaşamak için olsun sonunda kazançlı olacağınız bir gelecek Atina’da, Rodos’ta, Patra’da sizleri bekliyor!

Gayrimenkul İçin Teklif Alın

IGC, tecrübeli uzmanlarıyla, her daim size destek vermek için hazır.