Ortağımız Olun

Firmamız yıllardır, dünyanın dört bir yerinden uluslararası vatandaşlık firmalarının Yatırım ile Türk Vatandaşlığı Programı çalışmalarını bütüncül olarak tek elden üstlendi. Şimdi de, hızla büyüdüğümüz Karayip vatandaşlıkları ve AB oturum izni programları için özellikle Türkiye, Irak, İran, Suriye, Lübnan, Ürdün, Filistin ve Azerbaycan pazarlarında yerel ortaklarla çalışmak ve kazancımızı paylaşmak istiyoruz.

Bugün küresel Yatırım ile Vatandaşlık ve Oturum sektöründe %40-50 paya sahip olan Irak-Suriye-Ürdün-Filistin-İran ve bu sektörün yeni yeni keşfedilip ilerlediği Türkiye-Azerbaycan, yerel ve güvenilir firmaların varlığı açısından ciddi bir boşluk ve dolayısıyla bir fırsat barındırıyor. Hukuki hizmetleri ile, yerel gayrimenkul geliştiricilerle anlaşmalarımızla, alandaki tecrübemiz ve bilgimizle, içeriklerimiz ve materyallerimizle bu alanda hizmet vermek isteyen firmalar için her şey dahil bir altyapıyı oluşturabiliyoruz.

Başarımızı bizlerle paylaşacak ve yılların birikimi ile kurduğumuz altyapımızdan faydalanarak oyununu, işini küresele taşıyacak ortaklarımızı arıyor, onlarla çalışmayı istiyoruz. Sağdaki formu doldurarak bizimle ortak olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Ortağımız Olmak için Bizimle İletişime Geçin
  Sizi arayalım

  Email

  Zoom

  WhatsApp

  Telegram

  WeChat


  IGC tarafından sunulan Yatırımla Vatandaşlık ve Oturum İzni Programları 100,000 ABD Doları’ndan başlar.

  Hizmetlerimiz Size Neler Sağlıyor?

  Yatırım ve Oturum Programları Eğitimi

  Bizlerle çalışmaya karar veren bireysel ve kurumsal ortaklar için isteklerine bağlı olarak kendi ofislerinde, bizim ofisimizde yahut online olarak Vatandaşlık ve Oturum Programları üzerine detaylı eğitimler veriyoruz. Bu eğitimlerle programların neden ilgi çektiğinden sürecin nasıl ve ne hassasiyetlerle ilerlediğine ve gayrimenkul seçeneklerine her konuya değiniyoruz.

  ÖZEL & YATIRIM BANKALARI

  Dünyanın önde gelen bankaları, Yatırım ve Özel Bankacılık alanı dahilinde Global Vatandaşlık ve Oturum Programları'nı sunuyor. Bunun öncüsü ise Özel-Yatırım Bankacılığı alanında da öncü ve Kanada'nın başlattığı ilk Global Vatandaşlık Programı'nı sunan HSBC Özel Bankacılık.

  YURTDIŞI EĞİTİM OFİSLERİ

  Birçok aile, yurtdışında bir geleceği ve yurtdışında bir ülke vatandaşı/sakini olmayı, kendi istek ve gelecekleri kadar kendi çocuklarının dünya standartında bir eğitime, başarılı bir kariyere, iyi ve rahat hayata erişebilmesi arzusu ile hedefliyor. İşin, okul kabul kısmında aktif olarak yer alan yurtdışı eğitim ofisleri ile birlikte yerleşme, yaşam kısmı ile ilgilenecek Viya Global iyi bir ortaklık ve kazanç alanı ortaya çıkarabilirler.

  IGC Infosuite - Özel İçerik ve Broşürler

  Her ortağımıza kullandıkları özel marka logosu, bilgileri, adresleri ve kendi logomuz, bilgilerimiz ile hazırlanmış; bilgilendirici yahut tanıtım amaçlı dökümanlarımızı, form ve kitapçıklarımızı, özgün makalelerimizi, gayrimenkul ve yatırım sunumlarımızı iletiyoruz ve tanıtımlarında kullanmalarını istiyor, teşvik ediyoruz.

  LÜKS İŞLETMELER VE OTELLER

  Ortak olmak istediğimiz diğer kurumlardan farklı olarak lüks işletme ve otellerden temelde beklentimiz, yoğun trafik alan ve birçok müşteriyi ağırladıkları lobi ve diğer alanlarında, sunulan Global Vatandaşlık Programları ve hizmetlerini tanıtan broşürleri bulundurmaları ve bunların kendi isim ve kodlarıyla müşteri kitlelerine ulaştırmaları.

  SİVİL TOPLUM LİDERLERİ

  Hiçbir reklam, hiçbir içerik, hiçbir broşür, hiçbir kampanya güven duyulan bir dostun, bir liderin yahut bir arkadaşın içten doğal tavsiyesi kadar etkili olamaz. Bizimle ortak olup imkanlarımızı ve hizmetlerimizi dostlarına ulaştırmak isteyen liderler, bu sebeple en kritik ve en etkin ortaklarımız olacaklar.

  Müşteri ve Ortakları İçin 7/24 Uzman Dönüşü

  Türkiye’de ve Çözüm Ortakları üzerinden dünyanın her yerinde sorularınıza, problemlerinize ve ihtiyaçlarınıza 7/24 cevap verme imkanında olan ekibimiz; sizin ve müşterilerinizin deneyimini bir üst seviyeye taşıyacak.

  Uluslararası Gayrimenkul Portföyü

  Avrupa, Kuzey Amerika, Karayipler, Akdeniz ve Orta Doğu’dan 14 ülkenin lüks, ticari, endüstriyel vs. gayrimenkul opsiyonlarını- sahibinden.com’da bir ilanı inceleme kolaylığında inceleyin ve müşterilerinize aynı kolaylık, öngörülebilirlik ve güvenle sunun.

  Doküman Hazırlığı- Anbean Başvuru Takibi

  Türkiye’de ve hedef ülkedeki göç uzmanlarımız müşterinizin başvurusunu tüm detaylarıyla hazırlar, gerekli her türlü otoritelere teslim eder ve süreci anbean gözlemler. Ek olarak, hedef ülkedeki ekibimiz, tüm otoritelerle, lisanslama ve kanuni yükümlülüklerle ve her türlü aracılarla ilişkinizi ve işinizi takip eder.

  Vatandaşlık ve Oturum Tanıtım Seminerleri

  Kurumsal veya bireysel ortaklar tarafından organize edilmek ve yapılmak istenen her türlü toplu tanıtım etkinliklerinde, seminer ve konferanslarda, fuarlarda vs. bize anlık olarak bağlanabilen tüm dünyadan Çözüm Ortakları ile beraber katılıyor ve bilgi vermekten bir Karayip ülkesinin hükümet azasını ağırlamaya üzerimize düşen her türlü katkıyı ortaklarımıza sağlıyoruz.

  Sunduğumuz Programlar

  Tek Yetkili Acente Olarak Sunduğumuz Programlar

  Kuzey Makedonya

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $250.000

  Yatırımla Vatandaşlık İçin Sunduğumuz Programlar

  Dominika

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $100.000

  Grenada

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $150.000

  St. Kitts ve Nevis

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $125.000

  Antigua & Barbuda

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $100.000

  St. Lucia

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $100.000

  Karadağ

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe €350.000

  ABD (EB-5)

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $900.000

  Vanuatu (VCP)

  Yatırımla Vatandaşlık
  Bütçe $130.000

  Yatırımla Oturum İzni İçin Sunduğumuz Programlar

  Yunanistan

  Yatırımla Oturum İzni
  Bütçe €250.000

  İspanya

  Yatırımla Oturum İzni
  Bütçe €500.000

  Portekiz

  Yatırımla Oturum İzni
  Bütçe €280.000

  Malta

  Yatırımla Oturum İzni
  Bütçe $100.000

  Kimlerle Çalışmak İstiyoruz?

  Lider Muhasebe ve Hukuk Firmaları

  Müşterileriyle doğrudan ve kritik bir ilişkiyi yürüten, yatırımlarına ve finansal geleceklerinde önem arz eden kararlarında aktif roller alan lider hukuk, mali müşavirlik ve benzeri danışmanlık firmaları çalışmak istediğimiz ortaklardan en önemlileri. Hizmet verdikleri müşterilerin hem bizdeki Global Vatandaşlık imkanlarımızdan faydalanmasını sağlayabilir hem de ek gelir elde edebilirler.

  Gayrimenkul Acenteleri ve Franchiseları

  Global Vatandaşlık sürecinin en temel kısımlarından biri kişinin belirlenen ülkede yapması icap eden gayrimenkul yatırımı. Hem kendi portföylerine hem birçok yeni yatırımcılara düzenli olarak gayrimenkul imkanları sunan lider gayrimenkul acenteleride; alt acentelerine, şubelerine ve elemanlarına Global Vatandaşlık ile ek kazanç imkanı sağlayabilir ve ek ciro elde edebilirler.

  Yatırım & Yönetim Danışmanları

  Üst düzey yatırımcılarla düzenli olarak çalışan ve onlara uzman olunan konuda destek sağlayan çeşitli yatırım, satış, yönetim vs. danışmanları da sundukları geniş ürün portföyüne Global Oturum ve Vatandaşlık ile yenilik getirebilir, hali hazırdaki ve yeni müşterilerine bu hizmeti sunup ek kazanç elde edebilirler.

  Yatırım Bankaları- Özel Bankacılık Şubeleri

  Dünyanın önde gelen bankaları, yatırım ve özel bankacılık alanı dahilinde Global Vatandaşlık ve Oturum Programları’nı sunuyor. Bunun öncüsü ise Özel-Yatırım Bankacılığı alanında da öncü ve Kanada’nın başlattığı ilk Global Vatandaşlık Programı’nı sunan HSBC Özel Bankacılık.

  Uluslararası Turizm Acenteleri

  Hemen hemen bütün Global Vatandaşlık Programları, tek bir ihtiyaçtan başlıyor: seyahat. Bu ihtiyacın merkezinde hareket eden ve müşterilerin uluslararası seyahatlerini düzenleyen turizm acenteleri, müşterilerine Global Programlarımızı önermek için en uygun konuma sahipler. Ayrıca, işleriyle bağlantılı bir ek kazanç ve hizmet kalemini masrafsız ve süreçsiz olarak başlatabilirler.

  Yurt Dışı Eğitim Ajansları

  Birçok aile, yurtdışında bir geleceği ve yurtdışında bir ülke vatandaşı/sakini olmayı, kendi istek ve gelecekleri kadar kendi çocuklarının dünya standartında bir eğitime, başarılı bir kariyere, iyi ve rahat hayata erişebilmesi arzusu ile hedefliyor. İşin, okul kabul kısmında aktif olarak yer alan yurtdışı eğitim ofisleri ile birlikte yerleşme, yaşam kısmı ile ilgilenecek IGC iyi bir ortaklık ve kazanç alanı ortaya çıkarabilirler.