MENU

St. Kitts

Şehir

Tarih seç

Seçme

Sırala

Saint Kitts ve Nevis’te Gayrimenkule Yatırım

Saint Kitts ve Nevis; Küçük Antiller, Saint Kitts ve Nevis olmak üzere iki adadan oluşan küçük bir takımadaya karşılık gelen karayla çevrili bir iç Amerikan ülkesidir. Eyaletlerin başkenti Basseterre’dir ve resmi dilleri İngilizcedir.

Saint Kitts ve Nevis’te satılık mülk satın almanın birçok avantajı vardır. Her iki Karayip adası da satılık mülk, tatil evi veya emlak yatırımı için mükemmel fırsatlar sunuyor.

Satılık mülk, tatil evi veya emlak yatırımı için mükemmel fırsatlar sunan bu iki Karayip adası, yabancı mülkiyetlere izin verir. Bu adalarda gayrimenkul elde etmenin yollarından biri yabancı topraklara sahip olmak için lisansa sahip olmak ve ekonomik vatandaşlık yoluyla yapılan başvurulardır.

Olağanüstü doğal güzelliği, beyaz kumlu plajları, büyüleyici manzarası ve rahat atmosferi, canlı kültürü ve zengin tarihi ile Saint Kitts ve Nevis harika bir gayrimenkul yatırım kaynağıdır.

Diğer ülkelere kıyasla olağanüstü istikrarlı bir emlak piyasası ve de yatırım fonlarını güvenli bir seçenek haline getiren cazip gayrimenkul fiyatlarına sahiptir.

Gayrimenkul İçin Teklif Alın

IGC, tecrübeli uzmanlarıyla, her daim size destek vermek için hazır.