Portekiz’de Gayrimenkul Satın Alma

Portekiz istikrarlı ekonomisine ve yüksek yaşam kalitesine rağmen hala Avrupa’nın en ucuz ülkelerinden biridir. Zengin tarihi, canlı kültürü, olağanüstü mutfağı, büyüleyici plajları ve pastoral kırsalıyla Avrupa’nın en eski uluslarından biridir. Yazları sıcak geçmesiyle önemli bir tatil bölgesidir. Lizbon’da güneşin ve denizin tadını çıkarırken aynı zamanda şehir hayatından da uzaklaşmanıza gerek kalmaz. Ülkenin popüler bölgeleri Porto, Albufeira ve Funchal da ülkede yaşamak için sıklıkla tercih edilen noktalardandır. Tarihi ve doğal güzelliğiyle sadece vatandaşlık değil tarihe açılan bir kapı vadetmektedir.

280.000 € gibi düşük bir fiyata mülk satın alarak Altın Vize alabilirsiniz. Bu izin, Portekiz’de yaşamanıza, çalışmanıza ve eğitim görmenize ve Schengen bölgesinde serbestçe seyahat etmenize imkân sağlar. Beş yıl içinde de Portekiz’de daimi ikamet veya vatandaşlık almaya hak kazanabilirsiniz.

Portekiz’de emlak satın almak, 5 yıl sonra Avrupa vatandaşlığına fırsat sağladığı için Avrupa’nın en popüler yatırım yoluyla vatandaşlık programlarından biridir. Yatırım sonrası 5 yıl süresince yılda sadece 7 gün Portekiz’de kalmayı gerektirmektedir.

Gayrimenkul İçin Teklif Alın

IGC, tecrübeli uzmanlarıyla, her daim size destek vermek için hazır.