İspanya’da Gayrimenkul Satın Alma

İspanya Güneybatı Avrupa’nın en popüler noktalarından biridir. İspanya harika Akdeniz iklimi ve sıra dışı gelenekleriyle size yeni bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Ülke, her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmektedir. Güzel plajları, zengin tarihi ve farklı kültürleri bir arada barındırmasıyla Gayrimenkul Yatırım Programı İspanya vatandaşlığı ile birlikte birçok fırsatın kapısını açmaktadır.

Başkent Madrid olmak üzere, Barcelona, Malaga, Sevilla, Valencia size sadece tarihin içinde yaşama fırsatı sunmaz; bunun yanı sıra yaptığınız yatırımdan ile size kazanç sağlar. Gayrimenkulünüzü İspanya’nın herhangi bir yerinden alabilir veya kiraya verebilirsiniz. Bu sayede İspanya’da hem mülk sahibi olup hem de Euro ile kâr etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

İspanya’da Altın Vize ile minimum 500.000 € ile yatırım yapılarak vatandaşlık hakkı verilebilmektedir. Yüksek yaşam kalitesiyle Avrupa Birliğine sınırsız giriş hakkı tanımakta ve Schengen bölgesinde dolaşım ve oturum hakkına sahip olmanızı sağlamaktadır.

Yatırımcıları, 10 yılın sonunda vatandaşlık için başvurabilmektedirler. Buna göre 18 yaş altındaki çocuklarınız ve eşiniz de sizinle birlikte vatandaşlık almaya hak kazanırlar.
Yatırımcıların dil ve kültür sınavlarına girmeleri gerekmez. Ayrıca, İspanya’da yaşamaları zorunlu değildir, sadece seyahat etmeleri gerektirmektedir.

Gayrimenkul İçin Teklif Alın

IGC, tecrübeli uzmanlarıyla, her daim size destek vermek için hazır.