Referanslarımız

Kuzey Makedonya ve Vanuatu vatandaşlığın nasıl elde edildiği hakkında blog yazısı okuduktan sonra, pasaport ve vatandaşlık için IGC ile iletişime geçtim. Hızlı dönüşleri ve çözüm odaklı yaklaşımlarından etkilendim. Teşekkürler IGC Ailesi!

Brandon Wilson

Apollo Hukuk Bürosu Kurucusu | Kaliforniya, ABD

Oğlum 18 yaşında ve bu sebeple üniversite eğitimini planlamam gerekiyordu. Çocuğum daha avrupalı bir zihniyete sahip ve her zaman Birleşik Krallık’ta eğitim görebileceğini, Avrupa’da yaşamaya ve Avrupa’yı keşfetmeye istekli olmasını Oğlum 18 yaşında ve bu sebeple üniversite eğitimini planlamam gerekiyordu. Çocuğum daha avrupalı bir zihniyete sahip ve her zaman Birleşik Krallık’ta eğitim görebileceğini, Avrupa’da yaşamaya ve Avrupa’yı keşfetmeye istekli olmasını umdum. İkinci bir pasaport almanın tam zamanı olduğuna karar verdikten sonra en hızlı ve en güvenilir çözümü aradık. Viya ile temasa geçtim ve İstanbul ofisinden ayrıntılı bir fiyat teklif aldım. Gereksinimlerimi sordular ve en hızlı ve en ucuz seçenek olarak Vanuatu Vatandaşlığına başvurmam önerildi. Sadece iki hafta içinde Viya başvurumu tamamladı ve iki hafta sonra vatandaşlığım onaylandı. Yatırımıma devam ettim ve bundan iki hafta sonra pasaportumu aldım ve toplam 1,5 aylık başvuru sürecini tamamlamaya başladım! Aynı hafta ailemle birlikte Rusya’dan Karayipler’e uçtum. Viya ekibi çok profesyonel, bu yüzden ikinci vatandaşlığı düşünüyorsanız ve hızlı bir hizmete ihtiyacınız varsa Viya Citizenship’i şiddetle tavsiye ederim. Oğlum 18 yaşında ve bu sebeple üniversite eğitimini planlamam gerekiyordu. Çocuğum daha avrupalı bir zihniyete sahip ve her zaman Birleşik Krallık’ta eğitim görebileceğini, Avrupa’da yaşamaya ve Avrupa’yı keşfetmeye istekli olmasını umdum. İkinci bir pasaport almanın tam zamanı olduğuna karar verdikten sonra en hızlı ve en güvenilir çözümü aradık. Viya ile temasa geçtim ve İstanbul ofisinden ayrıntılı bir fiyat teklif aldım. Gereksinimlerimi sordular ve en hızlı ve en ucuz seçenek olarak Vanuatu Vatandaşlığına başvurmam önerildi. Sadece iki hafta içinde Viya başvurumu tamamladı ve iki hafta sonra vatandaşlığım onaylandı. Yatırımıma devam ettim ve bundan iki hafta sonra pasaportumu aldım ve toplam 1,5 aylık başvuru sürecini tamamlamaya başladım! Aynı hafta ailemle birlikte Rusya’dan Karayipler’e uçtum. Viya ekibi çok profesyonel, bu yüzden ikinci vatandaşlığı düşünüyorsanız ve hızlı bir hizmete ihtiyacınız varsa Viya Citizenship’i şiddetle tavsiye ederim. Moskova merkezli bir bilişim şirketi sahibi olarak, hem iş hem de ailemle birlikte sürekli olarak dünyayı dolaşıyorum. Sürekli vize başvurularından bıktım ve pandemi sırasında uçmanın imkansız olduğunu gördüm. İkinci bir ..Devamını Oku… Bridget Lutz Mechanical Engineer | Moskova, RUSYA Viya ile yaşadığım deneyim inanılmazdı. Vatandaşlık başvurum için bir dizi uluslararası ve Türk şirketini inceledikten sonra Viya ile yola çıktığım için çok mutluyum. Müşteri temsilcileri süreç boyunca ilgili

Anastacia Stein

Finans Direktörü | Moskova, RUSYA

Moskova merkezli bir bilişim şirketi sahibi olarak, hem iş hem de ailemle birlikte sürekli olarak dünyayı dolaşıyorum. Sürekli vize başvurularından bıktım ve pandemi sırasında uçmanın imkansız olduğunu gördüm.İkinci bir pasaport almanın tam zamanı olduğuna karar verdim
Bridget Lutz
Apollo Hukuk Bürosu Kurucusu | Moskova, RUSYA

IGC ile yaşadığım deneyim inanılmazdı. Vatandaşlık başvurum için bir dizi uluslararası ve Türk şirketini inceledikten sonra IGC ile yola çıktığım için çok mutluyum. Müşteri temsilcileri süreç boyunca ilgili ve hoşgörülüydüler. Sizlere minnettarım IGC Ailesi!

Mehmet Bayraktar

Motto Reklam Ajansı Kurucusu | İstanbul, TÜRKİYE

IGC ile İkinci Vatandaşlık Sürecinizi Planlayın

Aşağıdaki formu doldurduktan sonra uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
  Zoom

  Email

  Sizi arayalım

  WhatsApp

  Telegram

  WeChat


  Siz, eşiniz ve çocuklarınız dahil kaç kişiyi başvurunuza dahil etmeyi planlıyorsunuz?

  *IGC tarafından sunulan Yatırımla Vatandaşlık ve Oturum İzni Programları 100,000 ABD Doları’ndan başlar.

  Başvurum 100,000 ABD Doları’ndan başlayan Yatırımla Vatandaşlık yahut Oturum Programları ile ilgilidir.

  Anastacia Stein

  Finans Direktörü | Moskova, RUSYA

  Oğlum 18 yaşında ve bu sebeple üniversite eğitimini planlamam gerekiyordu. Çocuğum daha avrupalı bir zihniyete sahip ve her zaman Birleşik Krallık’ta eğitim görebileceğini, Avrupa’da yaşamaya ve Avrupa’yı keşfetmeye istekli olmasını umdum.

  İkinci bir pasaport almanın tam zamanı olduğuna karar verdikten sonra en hızlı ve en güvenilir çözümü aradık. IGC ile temasa geçtim ve İstanbul ofisinden ayrıntılı bir fiyat teklif aldım.

  Gereksinimlerimi sordular ve en hızlı ve en ucuz seçenek olarak Vanuatu Vatandaşlığına başvurmam önerildi. Sadece iki hafta içinde IGC başvurumu tamamladı ve iki hafta sonra vatandaşlığım onaylandı. Yatırımıma devam ettim ve bundan iki hafta sonra pasaportumu aldım ve toplam 1,5 aylık başvuru sürecini tamamlamaya başladım! Aynı hafta ailemle birlikte Rusya’dan Karayipler’e uçtum. IGC ekibi çok profesyonel, bu yüzden ikinci vatandaşlığı düşünüyorsanız ve hızlı bir hizmete ihtiyacınız varsa IGC Citizenship’i şiddetle tavsiye ederim.